Szachy dla dzieci w Warszawie – dołącz do naszej szkoły szachowej

Genialny sposób na spędzanie wolnego czasu przez dzieci

Szachy dla dzieci (Warszawa, Gdańsk, Kraków, większe, czy mniejsze miasto), to zawsze dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Tak zagospodarowany czas malucha niesie ze sobą szereg korzyści. Nie tylko zapełnia wolny czas dziecka dając mu podwaliny na nową pasję, ale także wymierną korzyść, która procentuje w przyszłości.

Nauka gry w szachy rozwija w dzieciach koncentrację i pamięć, co przydaje się następnie w szkole, zwłaszcza podczas lekcji matematyki. Królewska gra uczy także logicznego myślenia i planowania. To również odpowiedzialność za każdą podjętą decyzją i konsekwencja wykonanych działań.

Miłość do szachów poprzez dobrą zabawę

Ale aby wszystkie te korzyści weszły w życie, dziecko musi zakochać się w szachach i z wielką chęcią praktykować je w każdej wolnej chwili. Jest to możliwe tylko i wyłącznie z pomocą efektywnego nauczyciela, pełnego pasji i potrafiącego docierać do najmłodszych zarażając je swoją miłością do fantastycznej i korzystnej dla rozwoju gry strategicznej.

Takich właśnie nauczycieli – pasjonatów spotkać można w szkole szachowej na https://www.chessforkids.pl/. To prawdziwi mistrzowie szachownicy, którym udaje się doskonale przemycać zasady gry podczas szalonych zabaw na zajęciach z szachów. Dzieci uwielbiają spędzać z nimi czas, a jednocześnie, podświadomie rozwijają swoją umiejętność planowania, logicznego myślenia i strategii.

Zajęcia z szachów

Na zajęcia można zapisywać się telefonicznie lub online, wystarczy odwiedzić stronę szkoły szachowej. Podobnie lekcje, odbywają się zarówno stacjonarnia, jak i online, co daje szansę na skuteczne lekcje gry w szachy dla wszystkich dzieci z całej Polski – nie tylko tych, które mieszkają w pobliżu placówki. Warto dołączyć do grupy i cieszyć się kolejnymi sukcesami osiąganymi w świecie szachistów, a potem wygrywać wszystkie turnieje i zawody szachowe w Polsce i na całym świecie.

Author: admin