Zawoja Hotel SPA. Zawoja – piękne i spokojne miejsce na weekend

Jeśli szukamy wypoczynku i relaksu, czasami nie trzeba szukać daleko. Zamiast decydować się na dalekie wyprawy zagraniczne do kurortów, w których zazwyczaj trudno o spokój ze względu na tysiące turystów, czasami warto poszukać bliżej – na przykład poza najpopularniejszymi szlakami w Polsce.

Poza głównymi punktami turystycznymi – Zawoja Hotel Spa

Jeśli zależy nam na odpoczynku, a też chcielibyśmy skorzystać z dodatkowych zabiegów kosmetycznych (peelingi, maseczki) lub relaksacyjnych lub energetyzujących masaży (klasycznych lub gorącymi kamieniami) można wybrać się do Zawoja SPA. To miejsce nastawione na wypoczynek i wysoki komfort.

Zawoja Spa – nie tylko sam hotel

Jeśli szukamy również innych atrakcji niż sam Zawoja Hotel Spa, wieś ta jest idealnym miejscem do długich spacerów na łonie przyrody. Z ciekawostek można dodać, że według danych statystycznych Zawoja zalicza się do najdłuższych wsi w naszym kraju. Mierzy ponad 100 kilometrów długości. Warto poznawać lokalną historię, skosztować lokalnej kuchni, a też pozwolić sobie na chwilę spokoju i relaksu. Dzięki temu nabierzemy siły do dalszego codziennego działania

 

Author: admin