castingi
castingi

Castingi do reklam

Castingi do reklam obecnie są szansą na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. O ile do udziału w filmie czy spektaklu często szuka sie osób gotowych wystąpić bezpłatnie w niekomercyjnych przedsięwzieciach, o tyle za udział w reklamach otrzymuje się dosyć znaczne wynagrodzenia finansowe.

Castingi do reklam cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród modelek, jak i przeciętnych osób w zróżnicowanym wieku. Być może to właśnie reklama jest miejscem na rozpoczęcie Twojej kariery? Jeśli interesują Cię castingi reklamowe – czas zacząć działać.

Masz trzy możliwości:

1. Udział w Internetowym castingu
W większości przypadków, castingi do reklam nie stawiają przed uczestnikami znacznych wymagań. Należy dokładnie przeczytać regulamin (upewnić się, że nie ma w nim ukrytych opłat) oraz spełnić wszystkie wymagania rekrutacyjne. Zazwyczaj są to typowe zdjęcia typu profile, przód i tył ciała, które możesz wykonać w domowych warunkach. Następnie należy podać swoje wymiary, wzrost, wagę i wiek. Pozostaje teraz wysłać zgłoszenie i czekać na odpowiedź.

2. Zgłoszenie na castingi reklamowe bezpośrednio z ogłoszenia w Internecie
Te zdarzają się coraz rzadziej, bowiem ogromne ilości niedoświadczonych ludzi z ulicy nie stanowią atrakcji dla producentów. Być może uda się znaleźć tego typu ofertę, ale należy wtedy dokładnie zapoznać się z wymaganiami, by nie zmarnować swojego czasu na stanie w kolejce

3. Rejestracja w agencji
Stąd możemy otrzymać najwięcej informacji o castingach (castingi reklamowe obejmują często wyłącznie kandydatów z agencji reklamowych), ale musimy liczyć się też z prowizją od naszego wynagrodzenia rzędu około 20 %.

Ważną kwestią, gdy wybierasz się na taki casting jest naturalność oraz przygotowanie – choćby do odegrania scenki tematycznej. Warto mieć ze sobą wszystkie swoje wymiary, gumkę do włosów (często wymagane jest spięcie włosów) i zminimalizować stres.
Która z możliwości najbardziej przypadła Wam do gustu?

casting

casting do reklam

castingi do reklam

castingi do sesji

sesja zdjęciowa

sesje zdjęciowe

Casting Online | 2017