castingi
castingi

Castingi do filmów i seriali

Castingi do filmów i seriali. Znajdź swój casting do filmów lub casting do seriali i przeżyj wspaniałą przygodę. Każdy casting to Twoja szansa.

Castingi do seriali i castingi do filmów cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród osób młodych. Nowe produkcje potrzebują nowych twarzy, które łapane są prosto z ulicy. W większości przypadków, jeśli zechcesz, możesz wcielić się w rolę statysty bądź zagrać rolę epizodyczną.

Castingi do seriali takich jak „Szkoła”, organizowane są regularnie w większych miastach. Informacje o nich możemy znaleźć na portalach ogłoszeniowych, a także dostać od agencji, do której jesteśmy zapisani. Każdy casting do seriali to nowa szansa dla kolejnych osób.

W zależności od tego, czy castingi do filmów organizowane są na konkretną postać, czy też jako ogólna baza postaci, powinieneś się inaczej do nich przygotować.

Castingi do seriali ogłaszane są na dany termin. Przed przyjściem należy się zarejestrować na podanej stronie, określając swój wiek, płeć, a czasem też wymiary. W wielu przypadkach nie są wymagane zdjęcia np. do popularnej agencji Stars. Kolejnym krokiem jest otrzymanie powiadomienia i przybycie na miejsce. Tu warto znać swoje wymiary, nie udawać nikogo, a także uzbroić się w cierpliwość. Delikatny makijaż oparty o podstawowe produkty jak krem BB oraz spięte włosy zawsze się sprawdzają. Często spotkacie się z odegraniem danej scenki, co stanowi możliwość przekonania do siebie osób siedzących przed sceną.

Castingi do filmów zazwyczaj są bardziej doprecyzowane. Procedura wygląda podobnie i zazwyczaj rozpoczyna się od formularza online. Różnica polega jedynie na dokładniejszym doprecyzowaniu wyglądu osoby poszukiwanej. A Wy macie już jakieś castingi do ról na wielkim ekranie za sobą?

casting

casting do reklam

castingi do reklam

castingi do sesji

sesja zdjęciowa

sesje zdjęciowe

Casting Online | 2017